Kurumsal

Meridyen Yerbilimleri Madencilik Enerji San ve Tic. Ltd. Şti. Kurucuları

Dr. Sevgi Altınok Erayık (Jeoloji Yüksek Mühendisi)

Celal Erayık ( Jeoloji Yüksek Mühendisi)

 

Dr. Sevgi Altınok Erayık; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden 2007 yılında mezun olup 2016 yılına kadar aynı okulda yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır. Aktif Tektonik, Paleosismoloji, Arkeojeoloji, 3D Modelleme, Hidrojeoloji, CBS Haritalama, Su Sondajı & Kuyu Ruhsatlandırma, LPG Sorumlu Müdürlüğü  gibi farklı alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.   

 

Yük. Müh. Celal Erayık;  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden 2007 yılında mezun olup 2011 yılına kadar aynı okulda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Sedimantoloji, Stratigrafi, Genel Jeoloji, 3D Modelleme, CBS Haritalama ve Analizleri, Madencilikte Modelleme Alan- Hacim Hesapları,  İş Sağlığı Güvenliği, Su Sondajı & Kuyu Ruhsatlandırma, LPG Sorumlu Müdürlüğü gibi farklı alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Kurucularımızın yanı sıra ofis ve arazi çalışmalarımızı yürütmekte olan Jeoloji, Jeofizik ve Hidrojeoloji Mühendisleri, Sondör ve İşçilerden oluşan bir çalışma ekibimiz vardır.

WhatsApp Destek Hattı